Przejdź do głównej zawartości

Socjalizacja Geni cd.

W ramach uspołeczniania Geni wzięliśmy ją i Hobbita wraz Izą i Pepperem - zaprzyjaźniony aussie, na psi wybieg w Poznaniu (w Lasku Marcelińskim - miejsce obszerne, z koszem na psie odchody, duże - polecam poznańskim kejtrom).
Po drodze Genia spotkała też konie, rowerzystę (podziwiam w te mrozy). Ze wszystkich tych prób wyszła zwycięsko - nasz mały dzielny pastuszek (za rowerzystą chciała pogonić - odezwał się instynkt pasterski odziedziczony po mamuśce, która ma zdane PIP - Pasterski Instynkt Pracy).




Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Życie z beardie, cz. 1

Scenka z dzisiejszego poranka: śpiący Maciej, na jego głowie śpiący Hobbit, na plecach - Deep, na nogach - Rafi :). Z beardie nigdy nie jesteś sam, bardzo typowa dla tej rasy jest bardzo duża potrzeba bliskości, przebywania w pobliżu stada, pieszczot... Jeśli szukasz psa, który będzie z chęcią towarzyszył Ci przez cały dzień we wszystkim co robisz - beardie jest dla ciebie. Nasze beardie uwielbiają mieć "na oku", oczywiście najbardziej kochają wspólne spacery, ale równie chętnie grzecznie leżą u twych stóp, jeszcze chętniej z tobą na kanapie, gdy odpoczywasz. Nasze "chodzą" nawet do pracy z Maciejem, leżąc pod jego biurkiem i wspierając go "duchowo" w ciężkiej pracy grafika w naszej frmie poligraficznej :). Na zdjęciu Rosie i Maciej odpoczywają przed telewizorem po kilku godzinach na szkoleniu:

Krajowa Wystawa Nowy Dwór Maz. 6.04.2014

Zeszły weekend spędziliśmy świetnie się bawiąc i wygrywając (wyniki w dziale Wystawy) na Krajowej Wystawie w Nowym Dworze Maz. w towarzystwie Kasi i Daniela, czyli rodziny Deagola z Domu Etny. Było doskonałe jedzonko, sukcesy na ringu i cudna sesja zdjęciowa Kasi, której efekty można podziwiać poniżej.