Przejdź do głównej zawartości

Co w domu Etny piszczy?

Tak się jakoś rozleniwiliśmy echhhhhh...

A tymczasem maluchy H opuściły rodzinne pielesze i zamieszkały w całej Europie: w Polsce, Anglii, Austrii, Niemczech, Słowenii.
Po długich deliberacjach z nami została ta oto ślicznotka - Hobbit's Joy Belladonna Z Domu Etny, pierwsza od 3 lat nowa dziewczynka w domu:





Bella jest przede wszystki cudną naturą,co nie powinno dziwić - po Joy i Hobbicie musi to być słodycz. Po babci Lily jest też bardzo zabawkowa i aportująca, niesamowicie nastawiona na człowieka. Z wygladu cóż, jak na razie to zabawna maskotka - długie łapki, szczurzy ogonek, ale spod tego komicznego szczenięcego futerka zaczyna wychylać cudna główka - po tacie Hobbicie lub cioci Rosie (hmm?), piękny front, długa szyjka,śliczny wyraz,cudny ruch. Jak mówią Rosjanie, "pażywiom - uwidim", obecnie cieszymy się z tego niepowtarzalnego, a tak szybko upływającego szczenięcego czasu...

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Życie z beardie, cz. 1

Scenka z dzisiejszego poranka: śpiący Maciej, na jego głowie śpiący Hobbit, na plecach - Deep, na nogach - Rafi :). Z beardie nigdy nie jesteś sam, bardzo typowa dla tej rasy jest bardzo duża potrzeba bliskości, przebywania w pobliżu stada, pieszczot... Jeśli szukasz psa, który będzie z chęcią towarzyszył Ci przez cały dzień we wszystkim co robisz - beardie jest dla ciebie. Nasze beardie uwielbiają mieć "na oku", oczywiście najbardziej kochają wspólne spacery, ale równie chętnie grzecznie leżą u twych stóp, jeszcze chętniej z tobą na kanapie, gdy odpoczywasz. Nasze "chodzą" nawet do pracy z Maciejem, leżąc pod jego biurkiem i wspierając go "duchowo" w ciężkiej pracy grafika w naszej frmie poligraficznej :). Na zdjęciu Rosie i Maciej odpoczywają przed telewizorem po kilku godzinach na szkoleniu:

Krajowa Wystawa Nowy Dwór Maz. 6.04.2014

Zeszły weekend spędziliśmy świetnie się bawiąc i wygrywając (wyniki w dziale Wystawy) na Krajowej Wystawie w Nowym Dworze Maz. w towarzystwie Kasi i Daniela, czyli rodziny Deagola z Domu Etny. Było doskonałe jedzonko, sukcesy na ringu i cudna sesja zdjęciowa Kasi, której efekty można podziwiać poniżej.