Przejdź do głównej zawartości

Synek tatusia :)

Dostałam najnowszą fotkę Hardy'ego vel. Serduszko (JCh Ever In My Heart Z Domu Etny) z Pańcią Gabi. Wygląda jak klon swojego taty Rafiego, niesamowite jak bardzo są podobni - zobaczcie sami:

Komentarze

  1. That's exciting! I heard that Wendy thought you should use Florian and I couldn't agree more ;) He haven't had that many litters...

    We think that Sara is pregnant, it is a little bit early to tell and we are waiting for Dollie to be in season so she can be mated to Brian. :)

    OdpowiedzUsuń
  2. So it's puppy time for all of us. Soon I hope we will have both many sweet puppy-pictures on blogs :)

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Życie z beardie, cz. 1

Scenka z dzisiejszego poranka: śpiący Maciej, na jego głowie śpiący Hobbit, na plecach - Deep, na nogach - Rafi :). Z beardie nigdy nie jesteś sam, bardzo typowa dla tej rasy jest bardzo duża potrzeba bliskości, przebywania w pobliżu stada, pieszczot... Jeśli szukasz psa, który będzie z chęcią towarzyszył Ci przez cały dzień we wszystkim co robisz - beardie jest dla ciebie. Nasze beardie uwielbiają mieć "na oku", oczywiście najbardziej kochają wspólne spacery, ale równie chętnie grzecznie leżą u twych stóp, jeszcze chętniej z tobą na kanapie, gdy odpoczywasz. Nasze "chodzą" nawet do pracy z Maciejem, leżąc pod jego biurkiem i wspierając go "duchowo" w ciężkiej pracy grafika w naszej frmie poligraficznej :). Na zdjęciu Rosie i Maciej odpoczywają przed telewizorem po kilku godzinach na szkoleniu:

Krajowa Wystawa Nowy Dwór Maz. 6.04.2014

Zeszły weekend spędziliśmy świetnie się bawiąc i wygrywając (wyniki w dziale Wystawy) na Krajowej Wystawie w Nowym Dworze Maz. w towarzystwie Kasi i Daniela, czyli rodziny Deagola z Domu Etny. Było doskonałe jedzonko, sukcesy na ringu i cudna sesja zdjęciowa Kasi, której efekty można podziwiać poniżej.