Przejdź do głównej zawartości

Szczeniaczki I na wyprawie u weterynarza























Wczoraj nasze 6-tygodniowe maluchy przeżyły swoją pierwszą wielka przygodę i pojechały na pierwsza wizytę u naszego Doktora. Zostały obadane od stóp do głów i zaszczepione przeciwko 5 chorobom psim - Vanguard 5.

Jak widzicie klinika doktora Kaczora w Gnieźnie, który od wielu lat opiekuje sie z oddaniem naszymi psami, jest miejscem bardzo przyjaznym. Maluchy nie zestresowały się w ogóle, a gdy doktor wypełniał ich ksiażeczki po prostu usnęły. Udowodniły, że są otwartymi i dzielnymi szczeniaczkami i zrobiły kolejny krok w socjalizacji.



Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Życie z beardie, cz. 1

Scenka z dzisiejszego poranka: śpiący Maciej, na jego głowie śpiący Hobbit, na plecach - Deep, na nogach - Rafi :). Z beardie nigdy nie jesteś sam, bardzo typowa dla tej rasy jest bardzo duża potrzeba bliskości, przebywania w pobliżu stada, pieszczot... Jeśli szukasz psa, który będzie z chęcią towarzyszył Ci przez cały dzień we wszystkim co robisz - beardie jest dla ciebie. Nasze beardie uwielbiają mieć "na oku", oczywiście najbardziej kochają wspólne spacery, ale równie chętnie grzecznie leżą u twych stóp, jeszcze chętniej z tobą na kanapie, gdy odpoczywasz. Nasze "chodzą" nawet do pracy z Maciejem, leżąc pod jego biurkiem i wspierając go "duchowo" w ciężkiej pracy grafika w naszej frmie poligraficznej :). Na zdjęciu Rosie i Maciej odpoczywają przed telewizorem po kilku godzinach na szkoleniu:

Krajowa Wystawa Nowy Dwór Maz. 6.04.2014

Zeszły weekend spędziliśmy świetnie się bawiąc i wygrywając (wyniki w dziale Wystawy) na Krajowej Wystawie w Nowym Dworze Maz. w towarzystwie Kasi i Daniela, czyli rodziny Deagola z Domu Etny. Było doskonałe jedzonko, sukcesy na ringu i cudna sesja zdjęciowa Kasi, której efekty można podziwiać poniżej.